Tulevasta Iron Maiden -mobiilipelistä julkaistiin traileri

Puhelinvertailu



Tänä vuonna ilmestyvästä Iron Maiden: Legacy of the Beast -pelistä on julkaistu traileri ja julistekuva.

Tulevasta pelistä on ennakoitu korttipeliominaisuuksia sisältävää roolipeliä, jossa ohjataan yhtyeen Eddie-maskottia. Roadhousen kehittämän Legacy of the Beastin on tarkoitus ilmestyä iOS:lle ja Androidille tämän vuoden aikana.



Tilaa Puhelinvertailun uutiskirje!

Lähetämme noin kerran viikossa uutiskirjeen, joka sisältää viikon ajalta tärkeimmät uutisemme.

Tilaamalla uutiskirjeemme hyväksyt sääntömme ja tietosuojakäytäntömme.

Puhelinvertailun Nopeat

"Nopeat" ovat nopeita löytöjä Internetin syövereistä, jotka ovat meidän mielestämme jollain tavalla kiinnostavia, hauskoja tai ajankohtaisia. Ne eivät kuitenkaan ole (välttämättïä) merkittäviä aiheeltaan tai eivät sovi tyypilliseen uutistuotantoomme aiheensa puolesta, joten emme kirjoittaneet aiheesta pidempïä uutista, vaan julkaisemme löydöksemme nopeana video-, kuva- tai linkkivirtana.

Parhaat kännykkätarjoukset

Samsung Galaxy S23 FE – hinta laskenut -47%

Samsung Galaxy S23 FE
299 € Elisa
560 € CDON
638 € Hobby Hall

Alin hinta viikko sitten: 560 €

Nothing Phone (2) – hinta laskenut -36%

Samsung Galaxy A05s – hinta laskenut -30%

Samsung Galaxy A05s
69 € Gigantti
69 € DNA
79 € Elisa

Alin hinta viikko sitten: 99 €

Google Pixel 9a – hinta laskenut -28%

Google Pixel 9a
399 € Verkkokauppa.com
399 € Gigantti
399 € Elisa

Alin hinta viikko sitten: 557 €

Kommentoi artikkelia

Pysy aiheessa ja kirjoita asiallisesti. Epäasialliset viestit voidaan poistaa tai niitä voidaan muokata toimituksen harkinnan mukaan.

Haluan ilmoituksen sähköpostitse, kun ketjuun kirjoitetaan uusi viesti.